Poznaj mnie

Jestem praktykiem marketingu, twórcą internetowym, mentorką dobrych biznesów. Od 2010 roku wspieram właścicieli firm w skalowaniu biznesów oraz rozwijaniu tworzących je zespołów. Specjalizuję się w inbound oraz content marketingu B2B. Przywracam sens działaniom marketingowym i zwalczam bylejakość w zarządzaniu. Moją super mocą jest maksymalizowanie potencjału. Umiem doskonale dobrać, ułożyć i zaplanować działania tak, żeby osiągnąć cele biznesowe spójne z wizją i strategią.

Jestem entuzjastką dzielenia się wiedzą oraz nowych technologii i metodyk wspierających ludzi, pracę, biznes.


Jak rozwijam biznes

Dotychczas wygenerowałam dziesiątki tysięcy leadów sprzedażowych, które przełożyły się na milionowe przychody dla firm i organizacji, z którymi współpracowałam. Tworzę marketing, który generuje klientów, a nie koszty. Weryfikuję strategie marketingowe, projektuję kampanie generujące leady, realizuję działania content marketingowe. Dbam o rozwijanie zespołów – ich lepszą komunikację i kooperację. Uczę myśleć nieszablonowo i wykorzystywać potencjał.

Obszary mojej ekspertyzy:
marketing strategy, content and inbound marketing, customer experience, change management, process optimization & automation, product marketing, team management, digital transformation, business leadership, knowledge management, CRM, B2B, SaaS, SCRUM, Agile. 

Więcej o moim doświadczeniu znajdziesz na moim profilu Linkedin.


Jak dzielę się wiedzą

Aktywnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, czego przejawem są liczne publikacje i inicjatywy z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, HR, nowych technologii. Kto wie, może trafiłeś na moje artykuły oraz komentarze eksperckie w magazynach tematycznych Marketer+, Nowa Sprzedaż, As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, HR Business Partner, a może czytałeś je na łamach serwisów biznesowych typu businessinsider.com.pl, gazetaprawna.pl, rp.pl, prnews.pl, customercentric.pl, mamopracuj.pl.Co tworzę i organizuję

Propagowanie wiedzy mam we krwi. Przeszkoliłam setki osób z marketingu oraz projektowania sprzedaży. Jak do tego doszło? Zorganizowałam ponad sto webinariów, napisałam kilkaset artykułów i kilkanaście ebooków. Przeprowadziłam dziesiątki warsztatów i wydarzeń offline. Mam też na koncie setki godzin wykładów i szkoleń z dziedziny marketingu online i offline. Wykładałam takie przedmioty jak psychologia reklamy, organizacja reklamy, negocjacje, public relations, a także prowadziłam szkolenia z marketingu internetowego. Nagrałam również kurs online z projektowania procesu sprzedaży czy też prowadziłam warsztat z customer development. Wszystko to, aby szerzyć dobre praktyki, sprawdzone sposoby i pomysły. Co jak co, ale lubię inspirować do działania.


Gdzie szkolę i występuję

Czasami występuję również na sali pełnej ludzi. Pojawiłam się na scenach konferencji branżowych, m.in. Digital marketing w B2B oraz Analiza i narzędzia w sprzedaży organizowanych przez Puls Biznesu, Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta z wykorzystaniem systemów CRM organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu, a także Architekci Sprzedaży, Jak zwiększyć efektywność sprzedaży i marketingu oraz Budowanie zaangażowania pracowników. Miałam również przyjemność poprowadzić warsztat w ramach TEDxWarsaw #PresidentialPalace.

Chcesz mnie lepiej poznać? Zobacz materiał video, w którym opowiadam o moim podejściu do marketingu.


Komu pomagam

Lubię uwalniać potencjał innych, dlatego angażuję się jako mentorka w inicjatywy wspierające przedsiębiorczość, takie jak Warsaw Startup Weekend, Blockathon, Akademicki Maraton Innowacji, Poland Prize by Huge Thing, Startup Weekend Kids – Green Power Hackathon.


Jak się doskonalę

Mam w sobie nieposkromiony głód wiedzy, który sprawia, że ciągle rozwijam siebie i innych. Ukończyłam cztery uczelnie – jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Promocji. Ukończyłam studia na kierunkach zarządzanie, marketing, reklama, zarządzanie projektami. Zostałam też certyfikowanym trenerem biznesu.

Fascynuje mnie odkrywanie nowych rzeczy. Można powiedzieć, że jestem osobą ciekawą świata. Moje silne pragnienie nauki i ciągłego doskonalenia sprawiło, że stałam się weteranką uczenia się. Mam na swoim koncie dziesiątki ukończonych kursów z takich tematów jak Myślenie projektowe i design, Trening innowacyjności i twórczego myślenia, Service design: projektowanie usług, emocji i doświadczeń, Wyobraźnia i twórczość, Trening przywództwa, Trening kompetencji trenerskich, Content & inbound marketing certification, Marketing w świecie online. I wiele wiele innych z zakresu marketingu, zarządzania, biznesu oraz efektywności osobistej, które pozwalają mi tworzyć rzeczy niezwykłe.


Co mnie interesuje

Uwielbiam czarno-białe fotografie oraz sporty outdoorowe – najczęściej możesz spotkać mnie na rowerze, w lesie, nad morzem lub na górskim szlaku. Kiedy nie uprawiam sportu, chodzę do teatru lub czytam literaturę biznesową albo wiersze 😉


Zostańmy w kontakcie na Linkedin.